KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 9111274
nr 911 1274
Erik Höglund
(1932-1998), Sverige
Gouache, Erik Höglund (1932-1998), flickporträtt, signerad, 54x45
Utrop:
400 kr
Såld:
350 kr
måndag 15 september 2014
kl 19:01:58
300 kr
200 kr
Erik Höglund
Läs mer om Erik Höglund
Gouache